جلوگیری از نشت اطلاعات با Secure Tower

Secure Tower یک ابزار جامع برای امنیت منابع اطلاعاتی شرکت است. با کمک Secure Tower شما می‌توانید از نشت اطلاعات حیاتی و طبقه‌بندی شده شرکت خود جلوگیری نمایید، می‌توانید فعالیت کارکنان خود را در فضای مجازی مدیریت کرده و به صورت دایم مانیتور نمایید. این نرم‌افزار به شما این امکان را می‌دهد که تمام اطلاعات در حال تبادل و ارتباطات تجاری خود را ذخیره و بایگانی کنید تا در صورت از بین رفتن برخی از اطلاعات، آن‌ها را دوباره بازسازی نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر از این نرم‌افزار و قابلیت‌هایی که در اختیار شما قرار می‌دهد تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید.

بایگانی ارتباطات تجاری

Secure Tower این قابلیت را دارد که از از دست رفتن اطلاعات مهم جلوگیری کند. تمام اطلاعات در حال تبادل ذخیره و بایگانی می‌شوند. حتی اگر اطلاعات توسط یکی از کاربران و یا ایستگاه‌های خاصی حذف شوند، در صورت لزوم در دسترس خواهند بود و بازسازی می‌شوند.

جلوگیری از نشت اطلاعات حیاتی و طبقه‌بندی شده

Secure Tower یک ابزار جامع برای امنیت منابع اطلاعاتی شرکت است. اسناد مهم، پایگاه داده‌های مشتری و شرکت، اطلاعات محرمانه تجاری و سایر اطلاعات ارزشمند توسط این نرم‌افزار به شکل کاملاً امنی تحت پوشش هستند.

مدیریت و مانیتور کردن فعالیت‌های کاربران

مدیران دپارتمان‌ها و مدیران ارشد می‌توانند به شکل کامل و جامعی بر روی فعالیت‌های روزانه کاربران خود نظارت کامل داشته باشند و به‌علاوه می‌توانند به شکل مؤثری به توزیع وظایف، شرایط و ایجاد تیم‌های پروژه‌ای بپردازند.
چرا نرم‌افزار Secure Tower می‌تواند برای شرکت شما مفید باشد؟

مشاهده این فیلم بسیار جذاب به درک بیشتر شما عزیزان، از کاربردها و قابلیت‌های نرم‌افزار Secure Tower اضافه می‌کند. این فیلم به زبان انگلیسی می‌باشد.

ایمن‌سازی کسب‌وکار خود از تهدیدات داخلی

PlayPause
Slider

قابلیت‌های نرم‌افزار Secure Tower

در این قسمت سعی می‌شود تا قابلیت‌های مختلف نرم‌افزار برای آشنایی بیشر شما عزیزان، توضیح داده شود

پست الکترونیکی

این نرم‌افزار قابلیت کنترل کردن سرویس دهنده‌های صندوق پستی را که بر اساس پروتکل‌های POP3، SMTP و IMAP هستند، دارا می‌باشد. علاوه‌بر این تمام پیغام‌های را که از پروتکل MAPI استفاده می‌کنند ضبط و ثبت می‌کند .

این نرم‌افزار تمام پیغام‌هایی را که توسط سرویس‌های Microsoft Exchange Server، Lotus Notes، Postfix، SenDamai، ... ارسال و دریافت می‌شوند براساس سیاست‌های امنیتی اعمال شده در ساختار شبکه چک و بررسی می‌کند. از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار این است که پیغام‌های سرویس‌دهنده‌های رایگان صندوق پستی مانند Gmail ، Mail ، ru و یا Yandex.Mail را نیز چک، بررسی و ضبط می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 13-33386011-061 تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

Messengers

کارکنان شرکت‌های مدرن ترجیح می‌دهند ارتباطات کسب و کار را به جای استفاده از ایمیل از طریق Massenger و شبکه‌های اجتماعی پیش ببرند. مدیران ارشد می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار Secure Tower این کانال‌های ارتباطی را نیز کنترل کنند. سیستم DLP می‌تواند پروتکل‌های OSCAR (ICQ/AIM)، MMP (Mail.Ru Agent)، XMPP (Jabber) (Miranda, Google Talk, QIP Infium, PSI)، YIM (Yahoo! Messenger) و SIP را نیز کنترل کند. علاوه‌براین قابلیت کنترل کردن پیام‌های متنی و صوتی و فایل‌ها را در برنامه‌های اجتماعیSkype، Viber، MS Lync و تلگرام، دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 13-33386011-061 تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

شبکه‌های اجتماعی

کارمندان به غیر از Messenger ها برای انجام کسب و کار خود به طور پیوسته از برنامه‌های اجتماعی مانند Vkontakte، Facebook، Odnoklassniki و غیره استفاده می‌کنند. سیستم DLP ارتباطات کارمندان را در وبلاگ‌ها، چت‌های آنلاین، انجمن‌ها و غیره کنترل می‌کند.

مدیریت فعالیت‌های تحت وب

نرم‌افزار Secure Tower این قابلیت را در اختیاز شما قرار می‌دهد که یک تصویر جامعی از فعالیت‌های تحت وب کاربران خود به‌دست آورید. ابزار DLP این اطلاعات را که شامل، وب‌سایت‌های بازدید شده توسط کارمندان، زمان صرف شده در این وب‌سایت‌ها و یا هرگونه پیام رد و بدل شده است، کنترل و مانیتور کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 13-33386011-061 تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

فضای‌ذخیره‌سازی‌ابری

کارکنان می‌توانند از ذخیره‌سازی ابر به‌عنوان بخشی از فرآیند کار استفاده کنند، که این اقدام تهدیدات امنیت را نیز به همراه دارد. SecureTower تمام فایل‌هایی را که توسط کاربر از اینترنت توسط مرورگر دانلود می‌شوند، ردیابی می‌کند. علاوه‌براین ذخیره‌سازی فایل بر روی برنامه‌های دسکتاپ برای خدمات ابر مانند Dropbox، OneDrive و Yandex.Drive نیز امکان‌پذیر و قابل کنترل می‌باشد.

کنترل نرم‌افرار

سیستم DLP برنامه‌های کاربردی را که توسط کارمندان در طول روز کاری استفاده می‌شود، ردیابی می‌کند. براساس نتایج حاصل از این گزینه، می‌توانید بررسی کنید که چه تعداد برنامه‌های کاربردی توسط کارمندان بیشتر استفاده می‌شود و چه مدت زمان اختصاص به فعالیت‌های کاری داده شده است. علاوه بر این، سیستم می‌تواند برنامه‌های خاصی را که توسط مدیر تعیین شده است، قفل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 13-33386011-061 تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

کنترل‌های شخصی

یکی از فاکتورهای اصلی که باید قبل از انتخاب DLP در نظر گرفت دارا بودن قابلیت کنترل کارمندان است که با اجرای نرم‌افزار Secure Tower می‌توانید مدیریت زمانی مناسبی بر روی زمان‌های صرف شده توسط کارمندان در فعالیت‌های روزانه خود، داشته باشید. به عبارت بهتر شما با استفاده از قابلیت لاگ‌برداری این نرم‌افزار می‌توانید یک دید کلی و جمع‌بندی مناسبی از کل کارکرد روزانه کاربران خود، داشته باشید.

بررسی ایستگاه‌های کاری کاربران

این نرم‌افزار با اسنفاده از قابلیت‌های اسکن تعبیه شده در خود می‌تواند اقدام به اسکن کردن سیستم‌های کاربران جهت یافتن اطلاعات مهم و حساس بر روی این سیستم‌ها کند. جست‌وجوی این فایل‌ها نیز می‌تواند بر اساس نام آن‌ها باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 13-33386011-061 تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

کنترل ایستگاه‌های کاری کاربران

Secure Tower این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد که از کپی شدن اطلاعات بر روی ابزار‌های جانبی مانند حافظه‌های فلش و غیره جلوگیری کنید. این نرم‌افزار با استفاده از اسکن‌های اتوماتیک خود به شناسایی اطلاعات در حال پرینت شدن و یا در حال کپی شدن بر روی USB، می‌پردازد، سپس یک پیغام خطای مناسب را برای مدیر شبکه ارسال و آن را در جریان اطلاعات در حال تبادل قرار می‌دهد تا در صورت نیاز اقدامات پیشگیری برای جلوگیری از نشت اطلاعات را انجام دهد. همچنین این نرم‌افزار می‌تواند قابلیت تشخیص قطع و وصل شدن سیستم‌های شبکه، اطلاعات در حال کپی و بازرسی‌های دسترسی را نیز در اختیار شما قرار دهد.

گزارش‌گیری

گزارش‌های کاملاً قابل تنظیم در مورد حوادث امنیتی و فعالیت‌های روزانه کارکنان برای کارمندان بخش امنیت و مدیران واحدهای سازمانی قابل دسترسی است. شما همچنین می‌توانید گزارش خودکار برنامه‌ریزی شده را به ایمیل ارسال کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 13-33386011-061 تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

تعاملات کارکنان

برای تشخیص تعاملات کارکنان، نرم‌افزار Secure Tower با استفاده از یک ابزار تحلیلگر به طور خودکار به پروفایل‌های کارکنان با سرویس اکتیودایرکتوری شبکه، متصل می‌شود که با ایجاد شدن این ارتباط نرم‌افزار Secure Tower قادر است با استفاده از اطلاعات وارد شده در پروفایل سرویس اکتیودایرکتوری، اقدام به تشخیص پروفایل‌هایی که در برنامه‌های اجتماعی توسط کارمندان ایجاد می‌شود، کند.

نرم‌افزار Secure Tower می‌تواند برخی از مزاحمت‌های خارج شبکه توسط افراد و یا وب‌سایت‌های خاص را شناسایی کند که با ایجاد یک پروفایل خاص برای این عوامل مزاحم خارجی، در کمترین زمان ممکن فعالیت‌های این عوامل را شناسایی می‌کند.

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد