نسخه اندروید Prisma هم آمد

04 مرداد 1395
نویسنده :  

اپلیکیشن Prisma که به تازگی عرضه شده و در میان کاربران موبایل بشدت محبوب شده، سرانجام همگانی شد.


این نر‌م‌افزار که مدتی است عرضه شده و محبوبیت فراوانی را نیز کسب کرده است، در مرحله نخست تنها برای کاربران سیستم عامل iOS عرضه شد که نتیجتا بخش زیادی از کاربران را در انتظار نگه داشت.

با اینحال همین مدت کوتاه کافی بود به تب داغ آن کاربران را فراگیرد و به یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های روز بدل شود. هرچند عدم وجود نسخه اندروید آن نقطه ضعف مهم بود که سرانجام مرتفع شد.

به گزارش ایتنا، با آن که نرم‌افزارهای فراوانی برای ویرایش تصاویر و نیز تبدیل آنها به طرح و یا نقاشی وجود دارند،‌اما Prisma افکت‌هایی بی‌نظیر بر روی عکس ها اعمال می‌کند که برای کاربران بسیار جذاب و شگفت‌آور است.

گفتنی است Prisma با بیش از ۳۶ فیلتر مختلف عرضه شده و می‌تواند تغییرات جذابی بر روی تصاویر شما اعمال نماید. پس از این تغییرات، قادر خواهید بود تصویر نهایی را ذخیره و یا در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس‌بوک، و... به اشتراک بگذارید.

اکنون نسخه اندوری این نرم‌افزار محبوب نیز عرضه شده و کاملاً رایگان در پلی‌استور گوگل در دسترس است که البته هیچ تبلیغاتی هم به همراه ندارد.


اپلیکیشن Prisma را می‌توانید از گوگل پلی‌استور برای اندروید ۴.۱ و بالاتر و از اپ‌استور برای iOS ۸.۰ یا بالاتر دانلود کنید. متأسفانه کاربران ویندوزفون مانند همیشه باید به امید انتشار این اپ محبوب برای گوشی خود بمانند.

9249 تعداد بازدید
مدیر سایت

داود بریهی

مهندسین شبکه افزار سایان

  • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
  • 061-33386011-13
  • 061-33374556
  • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد