چرا باید از محصولات Kaspersky برای ایمن سازی شبکه خود استفاد کنیم

23 مرداد 1396
نویسنده :  
Kaspersky Security

ما در جهانی زندگی می کنیم که افراد زیادی وجود دارند که خواهان آسیب رساندن به منابع حساس و حیاتی موجود در شبکه را دارند. امروزه اینترنت بخش ضروری و مهم زندگی ما و همچنین سازمان ها را تشکیل می دهد که این عامل باعث شده هکر ها نیز اینترنت را به عنوان بهترین هدف برای پیاده سازی هدف های سوء خود انتخاب کنند و به این منابع مهم موجود در دنیای اینترنت متصل شوند و آن را آلوده به ویروس، تروجان و سایر بد افزاره های مخرب کنند. بنابراین شما باید از برنامه های امنیتی پیشرفته ای برای محافظت از سیستم های خود در برابر این بد افزار ها استفاده کنید. محصولات امنیتی Kaspersky یکی از بهترین راه حل های می باشد که می توان با انواع و اقسام ویروس ها و حملات هکرها در دنیای اینترنت مقابله کرد زیرا که این محصولات علیرغم هزینه پایین آن امنیت بالای را برای شما به ارمغان می آورد. در زیر به 8 دلیل اشاره شده است که ما را مجاب می کند از محصولات Kaspersky Security برای ایمن کردن شبکه خود استفاده کنیم که به شرح زیر می باشند :

 • مقاوم در برابر انواع مختلف ویروس ها

محصولات Kaspersky از یک تکنولوژی پیشرفته و مکانیزم قدرتمند تشخیص استفاده می کند که می توان ادعا کرد شما را در مقابل انواع ویروس ها ایمن نگه می دارد. کار جالبی که این محصولات امنیتی انجام می دهند این است که در صورتی که فایلی به ویروسی آلوده شود انتی ویروس Kaspersky فقط بخش آلوده را از فایل جدا سازی و حذف میکند و فایل را سالم نگه می دارد که این قابلیت یک امر بسیار مهمی می باشد زیرا که به علت این تکنولوژی محصولات Kaspersky تمام فایل های آسیب دیده شده توسط یک ویروس خاص را بازگردانی می کند این در حالی است که سایر انتی ویروس های موجود معمولا فایل را حذف می کنند، تا کامپیوتر شما را از ویروس پاک سازی کنند.

 • خرید انلاین و انجام امورات بانکی به شکل امن

در صورتی که از محصولات Kaspersky استفاده می کنید می توانید به راحتی تعداد زیادی از معاملات بانکی و خرید و فروش انلاین خود را با استفاده از کارت اعتباری انجام دهید. زیرا که این محصولات ویژگی به نام صفحه کلید مجازی را فراهم کرده است که در هنگام ورود اطلاعات محرمانه خود ، سطح امنیتی بیشتری را اضافه کند.

 • بی اثر کردن تغییرات مخرب ایجاد شده توسط ویروس

اغلب نرم افزار های مخرب باعث ایجاد تغییرات در سیستم فایل های سیستم می کنند و به شکل جدی می توانند به کامپیوتر شما آسیب برسانند که KIS بهترین راه حل برای بازسازی کردن این تغییرات ایجاد شده توسط چنین ویروس ها را فراهم می کند که علاوه بر این قابلیت اسکن Root Kit را نیز دارد.

 • محافظت از شما در مقابل انواع حملات و حملات فیشینگ

حملات فیشینگ حملاتی هستند که یک  صفحه ورورد اطلاعات را درست همانند پورتال انلاین وب سایت ها ایجاد می کند به عنوان مثال آنها یک صفحه ایجاد می کنند که بسیار مشابه با صفحه پشتیبانی اینترنت شما می باشد و یا یکی از صفحات پر مخاطب اجتماعی را شبیه سازی می کنند نام کاربری و رمز عبور حساب های مختلف شما را بپرسد به این ترتیب حساب کاربری شما ظرف چند ثانیه هک می شود این در حالی است که سایر برنامه های آنتی ویروس نمی توانند در برابر این نوع حملات فیشینگ حفاظت کنند.

 • امنیت تحت Clouding

یکی از بهترین و منحصر به فرد ترین ویژگی های Kaspersky امنیت تحت تکنولوژی Clouding است در این حالت تمام کاربران ابری به شکل امنی به یک سرور ابری متصل میباشند مزیت این ویژگی این است، در صورتی که ویروس جدیدی مشاهده شود گزارش کشف شده برای تمام کاربران ابری توزیع می شود تا بتوانند در مقابل این ویروس جدید کشف شده ایمن بمانند به طور معمول هر کدام از محصولات در صورتی که ویروس جدیدی تشخیص دهند به شکل سریع فایل های به روز رسانی ایجاد می کند و این به روز رسانی را به سایر آنتی ویروس ها ارسال می کند تا آنها نیز ایمن شوند.

 • قابلیت کنترل برای افراد خانواده

در صورتی که دارای فرزندانی باشید این یکی از ویژگی های مهم محصولات Kaspersky میباشد زیرا که می توانید برخی از وب سایت های نامناسبی که برای فرزندان خود می باشند را مسدود کنید و علاوه براین می توانید رمزی را تنظیم کنید  تا در صورتی که فرزندان شما بخواهد تغییراتی در تنظیمات انتی ویروس ایجادد کنند اجازه چنین اقدامی را به آنها ندهد.

 • بهترین انتخاب برای افراد مبتدی و افراد پیشرفته و متخصص با هزینه مناسب

محصولات Kaspersky نیز برای افراد مبتدی طراحی شده است و هم زمان گزینه بسیار مناسبی برای افراد متخصص و پیشرفته می باشد زیرا که می توانید براساس تنظیمات موجود بر روی این محصولات برخی کار ها را به صورت خودکار تنظیم کنید و دیگر نیاز به انجام دستی این کار ها را نداشته باشید. محصولات Kaspersky نسبت به سایر محصولات امنیتی هزینه کمتری را دارد و دلیل مناسب بودن این محصولات فروش و محبوبیت جهانی  این محصولات است.

 • فایروال دو طرفه

محصولات Kaspersky دارای فایروال دو طرفه می باشد که از همه نوع حملات هکینگ ، شما را محافظت می کند شما هرگز نباید وابسته به فایروال پیش فرض ویندوز باشید بلکه می توانید تمام توابع امنیتی را توسط این محصولات اداره کنید.

4730 تعداد بازدید
علی سالم پناه

متخصص شبکه و امنیت شبکه

مهندسین شبکه افزار سایان

 • اهواز - خیابان وهابی خ 19 شرقی پلاک 20
 • 061-33386011-13
 • 061-33374556
 • spambots

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

  ایمیل ارسال نشد   ایمیل با موفقیت ارسال شد